WIRMAT

PRODUCENT
TKANIN

WIRMAT

PRODUCENT
TKANIN

WIRMAT - producent tkanin ubraniowych i roboczych

Nasza firma powstała w 1995 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników i właścicieli jest do dziś jednym z niewielu producentów tkanin w Polsce. Młoda, wykwalifikowana kadra pozwala na dostosowanie profilu produkcji do ciągle zmieniających się potrzeb rynku, wprowadzając dla Państwa co raz to nowsze i doskonalsze produkty.


Jako producent tkanin roboczych, oferujemy Państwu zarówno klasyczne materiały, jak i te specjalistyczne, które znajdują zastosowanie podczas produkcji odzieży pracowniczej. Nasze działania opierają się na doświadczeniu, zdobywanym podczas pracy, jako producent tkanin ubraniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu klasyczne materiały tylko najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest wysoka jakość, którą powinny posiadać wszystkie nasze produkty, np. tkaniny robocze – producent taki jak my, ponad wszystko przekłada zadowolenie klientów.


Od projektu do wykończenia

Proponujemy kompleksową obsługę w zakresie projektu, tkania, wykończenia oraz doradztwa technicznego. Bogate wzornictwo, wszechstronność technologiczna, nieograniczona kolorystyka, wielofunkcyjne wykończenie, krótkie terminy realizacji sprawiają że możemy dostosować ofertę do potrzeb klienta.